Versnelcursus B en C diploma
In de zomervakantie organiseren wij een leuke en leerzame versnelcursus voor kinderen die nog geen B of C diploma in hun bezit hebben.
Versnelcursus voor de jeugd is een leuke, leerzame en actieve zwemcursus in de zomervakantie. Door dit format kunnen kinderen op verantwoorde manier in kortere tijd de benodigde zwemdisciplines eigen maken. Deze cursus is zonder diplomagarantie maar bieden wij voor diegene die daar voor in aanmerking komen een afzwemmoment aan.
Op de maandag, dinsdag en donderdag volg je de zwemlessen (per dag 80 minuten) met een onderbreking van een 1 korte pauze waarvoor je zelf je eten, drinken en een badjas mee neemt.
De cursussen worden verzorgd in zwembad De Planeet. De kosten voor de versnelcursus bedraagt €95. (inclusief eventuele afzwem en diploma kosten à €30,-)
Kinderen die een versnelcursus voor het B of C diploma volgen zijn reeds in het bezit van een A en/of B diploma.
Bij het aanmelden vul je de startdatum van de eerste lesdag in zodat wij weten voor welke week je je inschrijft.
Elke week van de zomervakantie is er een versnelcursus.