Inloggen

Toelichting: Vanaf augustus 2020 stappen wij gefaseerd over naar een nieuw systeem. Dit betekent dat je voor leszwemmen kunt inloggen op de vertrouwde Mijn Kras Sport omgeving. En voor de andere sporten op de nieuwe omgeving. Als Kras Xtra atleet kun je ook al gebruik maken van onze app.

 

Krasserijen

SPORT = EMOTIE

Wat was dat nou op die slotdag en slotrit op de OKT? Daar ging meneer Wennemars jr. helemaal uit zijn plaat voor de microfoon ten overstaan van heel schaats minnend Nederland. Wat een brok frustratie gooide hij eruit, ondertussen als een Bokito op zijn borst timmerend en aangevend dat hij de beste is. Poeh, op dat moment dacht ik, fijn dat hij niet stottert net als zijn vader, anders had deze verbale blamage nog vijf minuten langer geduurd.

Sport is emotie, roepen we dan maar gemakshalve met z’n allen, maar laten we daar nu eens mee ophouden. Ja, natuurlijk is sport emotie, maar emotie is ook een kind krijgen, een dierbare verliezen, verliefd worden, de staatsloterij winnen, een grote klant binnenhalen, betoverd raken door een schilderij bij een museumbezoek en zo kan ik nog wel even doorgaan. Kortom, emotie is alles en overal, het gaat er alleen om hoe deze te uiten,... Lees verder

Pers afbeelding
Doe jij mee?

Nationale ZwemChallenge

Kras Sport organiseert in de zomervakantie maar liefst 6x de Nationale ZwemChallenge. Met de Nationale ZwemChallenge test je jouw zwemveiligheid. Hoe zwemveilig ben jij? Wil je dat weten? Doe mee aan de Nationale ZwemChallenge, leg het leuke en uitdagende parcours af in het zwembad en ervaar het! Neem het op tegen je vriend, vriendin, vader, oma, dochter of klasgenoot en ga de uitdaging aan. Maar uiteraard kun je ook alleen jezelf uitdagen. Ga (zwem)veilig op vakantie en doe mee aan de Nationale ZwemChallenge!

Om deel te kunnen nemen moet je minimaal in het bezit zijn van een zwemdiploma A. Met de Nationale ZwemChallenge kun je zien hoe zwemveilig je bent ten opzichte van de Nationale Norm Zwemveiligheid. Na afloop ontvang je een deelnamecertificaat met eventueel een persoonlijk advies.

Wie meedoet aan de Nationale ZwemChallenge kan prijzen winnen. Registreer je na... Lees verder

Pers afbeelding